Kapıda Ödeme Seçeneği

Kapıda Ödeme Kolaylığı PENGUEN SPOR'da

Ürünü kapınızda Kargo görevlisinden teslim alırken ödemek isteyebilirsiniz.
Kredi kartınızı bize vermeye gerek duymadan veya nakit ödemek suretiyle sipariş vermek artık mümkün.  Siz sadece siparişinizi belirleyip bilgi sayfasında tercihinizi yapın yeter. Kapıda Nakit veya Kapıda Kredi Kartı Tek Çekim seçeneğini tercih ederek siparişinizi güvenle tamamlayın.

Vereceğiniz 25 TL üzeri siparişlerde Türkiye'nin neresinde olursanız olun güvenle kapıda ödeme seçeneğimizi kullanabilirsiniz ve sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldığınız anda UPS Kargo yetkilisine nakit olarak ödemenizi yapabilirsiniz. Bu uygulama için UPS Kargo firması 7,5 TL’lik bir ücret almaktadır.Bu ücret kesinlikle kargo bedeli değildir, UPS kargo tahsilata aracılık ettiği için tahsil etmektedir.Kredi kartı yada banka havalesi ile yaptığınız takdirde bu ücret sizden alınmaz.. Kapıda ödeme seçeneğini seçmeniz halinde bu fark faturanıza yansıtılır. Kapınızda yalnızca fatura üzerindeki tutarı ödersiniz. 25 TL altındaki siparişlerinizde bu hizmetten faydalanamayacaksınız.

Siparişiniz teslimat adresine bağlı olarak 1-3  iş günü içinde adresinize geldiğinde Nakit veya Kredi Kartı seçiminize bağlı olarak Kargo görevlisine ödemenizi yapar ürünü teslim alabilirsiniz.Kapıda ödeme siparişleri ile verilen işlemlerde, gelen kargo yetkilisine ödeme işlemi yapılmadan ürün teslimatı gerçekleştirilememekte ve paket açılamamaktadır.

Almış olduğunuz ürünler hazırlandıktan  sonra iletişim ve teslimat bilgilerinizin kontrolü için müşteri hizmetlerimiz tarafından telefonla sizinle irtibata geçilecektir. Bunun için öncelikle sizden istenen tüm gerekli bilgileri eksiksiz ve güncel haliyle paylaşmanızı rica ederiz. Çünkü eksik bilgi veya ulaşılamayan müşterilerimizin siparişleri iptal edilecektir.

Şimdi içiniz rahat mı?

Kapıda Ödeme İşlemleri

1-Kargo seçimi sayfasında KAPIDA NAKİT ÖDEME  veya KAPIDA KREDİ KARTIYLA ÖDEME seçeneklerinden hangisini seçmişseniz ancak o ödeme biçimiyle ödeme yapabilirsiniz. Nakit seçip Kredi kartıyla ödeme yapmanız  mümkün değildir.
2-KAPIDA KREDİ KARTIYLA ÖDEME seçeneğinde TAKSİTLENDİRME OLMAMAKTADIR. Kargo şiketine ait  pos cihazlarından kaynaklanan bu durum dolayısıyla ancak TEK ÇEKİM olarak ödeme yapabilmektesiniz.
3-Kapıda Ödeme seçeneğiyle vermiş olduğunuz siparişlerinizde iade prosedüründe genel bir değişiklik olmamakla birlikte para iadesinde süre uzayabilmektedir.  NAKİT işlemde 9 gün sonra,  KREDİ KARTI ile işlemde 41 gün sonra ödeme yapılabilmektedir.
4-Kapıda Ödeme işleminde İade sürecinde mutlaka faturanın düzenlendiği kişiye ait Banka Hesap bilgileri veya IBAN bilgilerini bize bildirmeniz gereklidir. Farklı hesaplara Havale veya EFT yapılmaz.
5-Ürün değişim işlemlerinde değişiklik yoktur.
6- İade veya ürün değişim işlemlerinde kargo ücretleri müşterilerimize aittir.
7-Kapıda ödeme seçeneği seçildiğinde seçeneklerde açıkça belirtildiği gibi bir fark ücreti olan 7,5 TL sipariş toplam tutarına eklenecektir.Bu konuda Kargoya ilave bir ücret ödememeniz gerekir. Kargo şirketinin taşıma bedelini talep etmesi halinde hemen 0850 333 0 414  nolu telefondan bizimle iletişime geçiniz.

Aynı gün kargo açıklamalı ürünlerin kapıda ödeme işlemleri diğerlerine göre daha hızlı olmaktadır.

Kapıda ödeme seçeneğini kullanamayacağınız ürünler;
Koşu Bantları,Kondisyon Bisikletleri-Kürekler,Kalp Atış Monitörleri,Masa Tenisi Masası,Ağırlık İstasyonu ve Sehpaları ile Bazı Dambıl setleri:
Tedarikçi firmalardan gönderim yapıldığı için kapıda ödeme seçeneği kullanılmamaktadır.

 

Penguen Spor Grup olarak güvenli alışverişler dileriz.