Hakkımızda

Ağustos 2013 de Penguenspor, geniş bir ürün yelpazesiyle sporcu ihtiyaçlarını tek tuşla karşılayabileceğiniz, en kaliteli malzemeleri bulabileceğiniz “Sporun ve sporcunun dostu” olmak adına yola çıkmış online bir alışveriş sitesidir.

Uzman olduğumuz bir dalda global bir marka olma yolunda hızla ilerlemekte olan Penguenspor siz değerli müşterilerimizin yoğun ilgisi ve desteği ile her geçen gün daha da büyümektedir. Sanal dünyanın hergeçen gün daha da büyüdüğü bu ortamda Penguenspor siz değerli müşterilerine rahat, güvenli ve hızlı bir alışverişin kapılarını açıyor. Kaliteden ödün vermeden, 7 den 70'e her türlü insanın kullanabileceği en yeni ürünleri, spor adına her tür malzemeyi ayağınıza kadar getiriyor. Hemde sadece bir tuşla. Ödemelerinizi kapıda yapabileceğiniz gibi diğer yöntemleri kullanabileceğiniz ve iade garantisiyle çoğu online satış yapan sitelerden farklı olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir zihniyetle bu yolda ilerlemeye devam ediyor 

Ne yazık ki herşeyi değil, konusunda uzman olduğumuz ürünü satıyoruz."

Penguenspor,ailesi olarak  gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. 

PenguenSpor 2013 yılında faaliyete başlamış e-ticaret sektöründe güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi kendine misyon edinmiş bir firmadır.

Genel merkezi Perpa ticaret merkezinde olup iştiraklerimiz arasında Fatih K.M.Paşa'da spor mağazamız da mevcuttur.

Perpa Ticaret Merkezi ,B blok Kat:13
Şişli/İstanbul

T: 0850 333 0 414